تبلیغات
:: . - مقدمه ای برای شروع ::

.

درباره وبلاگ

  این وب سایت متعلق به محمد آچاك دانشجوی رشته مهندسی مدیریت و آبادانی روستاها دانشگاه پیام نور مركز ایرانشهر می باشد. تلاش ما بر این است تا برای هر چه بهتر شدن و بالابردن سطح علمی دانشجویان عزیز تلاش كنیم .
ما از دیار آفتابیم ، از سرزمین های نخلهای راست قامتی كه انوار طلایی خورشید شاخ و برگشان را نوازش می دهد ، آمده ایم تا اثبات كنیم فرزند خورشیدیم ، گرم و پر حرارت . و سرشار از شوق برای رسیدن به والاترین اهداف . ما جوانیم و آنچه جوان را می سازد تغییر است و نو بودن در همه چیز ، چه افكار و چه اعمال .
یادمان باشد كه ما نهال نخل را بغیر از آب و آفتاب با عشق رویانده ایم . امید آن داریم به لطف پروردگار در فضایی سالم و صمیمی عشق به علم را تجربه كنیم .
پل ارتباطی با مدیر وب لاگ :

E-mail: khodam1370@gmail.com

در پناه لطف بیكران حق سبز و شكوفا باشید .

مدیر وبلاگ : محمد آچاك
جستجو

ساعت فلش

نظر سنجی

ساعت فلش

نظر شما در مورد وب سایت چیست؟
نویسندگان
آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • پشتیبانان

  بسم الله الرحمن الرحیم

  با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، به وبلاگ ::انجمن علمی نخل :: خوش آمدید . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وبلاگ ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و به ما در بهتر شدن كیفیت مطالب وبلاگ یاری رسانید.

  تبلیغات

  برای سفارش تبلیغات با مدیر وبلاگ تماس بگیرید
  پنجشنبه 10 تیر 1389

  در تنهایی بهتر میشود فكر كرد برای گفتن ، برای نوشتن ، برای برگشتن و شاید شروع كردن . اگر میان این همه شلوغی  تنهایی  هم نبود به راستی كجا باید پناه می بردیم برای فكر كردن به حرفی كه قرار است از ما بشنوند ، حرفی كه خود بخشی از این همهمه ها نشود .

  مدتی گرد هم شدیم ،حرف زدیم ، نظر دادیم و بحث كردیم تا به این نتیجه رسیدیم كه سكون بس است و وقت آن رسیده است كه برخیزیم و خودمان را نشان دهیم .

  تصمیم گرفتیم كه نهال نخل را بكاریم تا با همت ما و یاری شما دانشجویان عزیز روزی شاهد بارور شدن آن باشیم . وب لاگی كه پیش روی شماست حاصل همفكری و تلاش عده ای از دانشجویان صاحب ذوق و قریحه است كه از شما دعوت می كنند با ارائه مقاله های علمی ، كشاورزی ، ادبی و سرگرمی یاریشان كنید تا بهتر از آنی شوند كه هستند .

  بی شك همهمه های پوچ و سخن های بیهوده میان ما جایی نخواهد داشت چرا كه ما قدم روی سجاده ی سبز هستی نهاده ایم و جایمان بس جای مقدسی است .

  در پناه لطف بیكران حق سبز و شكوفا باشید .

   

  لطفاً برای هر چه بهتر شدن وب سایت نظرات سبز خود را برای ما ارسال كنید . 

   

   

   

  آخرین مطالب ارسالی

  چند خط با خدا

  خدایا مگذار دعا كنم كه مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری ، بلكه دعا كنم تا در رویارویی با آن ها بی باك و شجاع باشم . مگذار از تو بخواهم درد مرا تسكین دهی بلكه توان چیرگی بر آن را به من ببخشی .

  كلیه حقوق این وب سایت متعلق به نویسنده( محمد آچاك ) می باشد . با تشكر محمد آچاك .
  کتاب طلایی پیام نور